
O nas
Garść informacji o nas
Fundacja Przestrzeń Możliwości skupia ludzi z pasją, którzy zajmują się wspieraniem szeroko rozumianego rozwoju człowieka niezależnie od jego wieku. Na co dzień pracujemy ze zróżnicowanymi grupami: dziećmi, młodzieżą bazując na zasobach i potencjale, jako czynnikach chroniących. Realizujemy projekty dla dzieci, nastolatków, rodzin, specjalistów. Pragniemy wpływać na dobrostan każdej osoby, z którą się spotykamy. Prowadzimy również spotkania i warsztaty dla dorosłych, również seniorów. Nieobca jest nam pracy z osobami z niepełnosprawnościami. Wierząc w idee J. Korczaka staramy się w podejściu do drugiego człowieka kierować słowami: "Dziecko chce być dobre. Jeśli nie umie – naucz, jeśli nie wie – wytłumacz, jeśli nie może – pomóż."

Agnieszka Lewko - prezeska Fundacji Przestrzeń Możliwości
Pracuje z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi, w tym z niepełnosprawnościami (spektrum autyzmu, niepełnosprawność intelektualna), nauczycielka współorganizująca kształcenie integracyjne, posiada wieloletnie doświadczenie w organizowaniu merytorycznych działań w placówce wsparcia dziennego, pracuje ze studentami i prowadzi badania w Instytucie Pedagogiki US, Trenerka Umiejętności Społecznych I i II stopnia, prowadziła warsztaty profilaktyczne dla dzieci i młodzieży z tyskich szkół, szkolenia dla grup zawodowych, spotkania dla rodziców, pracownik Instytutu Studiów Podyplomowych (Oddział Tychy), praktyczka metody Kids Skill ("Dam radę!" i "Jestem z Ciebie dumny!").

Monika Burzyńska - wiceprezeska Fundacji Przestrzeń Możliwości
Praktyczka metod autoterapeutycznych i z zakresu animacji społeczno-kulturalnej, Treningu Umiejętności Społecznych, zawodowo zajmuje się edukacją dzieci w wieku wczesnoszkolnym, w tym dzieci funkcjonujących w spektrum autyzmu; pracuje z rodzicami, przedszkolakami, tutor w Instytucie Pedagogiki UŚ, pracownik Instytutu Studiów Podyplomowych (Oddział Tychy), praktyczka metody Kids Skill ("Dam radę!" i "Jestem z Ciebie dumny!"), koordynatorka projektów krajowych oraz międzynarodowych różnych fundacji, w tym projektu UNHCR

Agata Drobik - członkini zarządu Fundacji Przestrzeń Możliwości
Wychowawczyni grup dzieci i młodzieży w placówkach oświatowych we wszystkich etapach edukacji; nauczycielka języka angielskiego, praktyczka metody Ruchu Rozwijającego; Trener Umiejętności Społecznych - także dla dzieci w spektrum autyzmu; trenerka "Odysei Umysłu"; udziela wsparcia psychologicznego w ramach interwencji kryzysowej na terenie powiatu mikołowskiego, trenerka zastępowania agresji, praktyczka metody Kids Skill ("Dam radę!" i "Jestem z Ciebie dumny!"), koordynatorka projektów.

Izabela Dobrowolska - członkini zarządu Fundacji Przestrzeń Możliwości
Pracuje z dziećmi, młodzieżą i ich rodzinami w placówce wsparcia dziennego, szkołach podstawowych, ośrodkach rewalidacyjno-edukacyjno-wychowawczych; posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć dla dzieci z niepełnosprawnościami w formie indywidualnej i grupowej w placówkach oświaty i poradni psychologiczno-pedagogicznej; nauczycielka współorganizująca kształcenie integracyjne i wychowania fizycznego, praktyczka metody Kids Skill ("Dam radę!" i "Jestem z Ciebie dumny!").
Marek Grela - fundator Fundacji Przestrzeń Możliwości
Artysta pochodzący z Tychów, który żyje pasją i wierzy w potencjał drzemiący w ludziach.